Aktuality
Velikonoce 2013

Velikonoce 2013

5.3.2013

Velikonoce neznamenají jen církevní svátky a dny volna. Probouzející se příroda a vzduch prosycený jarními vůněmi vzbuzují v každém z nás touhu po cestování. Třeba jen na krátký výlet za poznáním. Prožijte víkend nebo prodloužený víkend v Paříži, Itálii, Belgii, Holandsku, Polsku, Španělsku nebo Německu.

I pro lyžaře máme dobrou zprávu. Většina středisek v Alpách hlásí výborné sněhové podmínky a šance, že si na velikonoce skvěle zalyžujete a při tom se ještě opálíte je opravdu velká. Ceny jsou v tomto období přijatelné, takže si můžete vybírat i z ubytování v hotelích se stravou a wellness.

Delší odpočinek u moře nabízí ve velikonočních termínech exotické destinace - například Arabské Emiráty, Kuba, Dominikánská republika, Mexiko, Keňa, Thajsko, Mauritius, Bali nebo třeba Vietnam.
Kratší týdenní pobyty u moře lákají do Egypta, Tuniska, Maroka, na Djerbu či Kanárské ostrovy.

Kratší relax s dobrou kuchyní a termálními bazény nabízí tradičně Maďarsko, Slovensko a Rakousko. Vyzkoušejte našimi turisty dosud málo navštěvovaný Zalakaros v Maďarsku, hotely Karos Spa, Damona nebo Freya.

Pokud i Vás blížící se jaro zlákalo a uvažujete o nějakém pěkném výletu nebo kratší či delší dovolené, napište nám svou představu a my Vám vypracujeme konkrétní nabídku.

 

Tipy na velikonoční zájezdy:

Velikonoce 2013, lyže

Velikonoce 2013, poznávací zájezdy

Velikonoce 2013, zájezdy, dovolená, výlety, velikonoční prázdniny