Aktuality
Tip - Spojené Arabské Emiráty

Tip - Spojené Arabské Emiráty

21.9.2012

Přichází ta správná doba k návštěvě Spojených Arabských Emirátů. Úžasné ceny pobytů, prvotřídní hotely, příjemné podzimní teploty, výhodné nákupy, přímé letecké spojení do Abu Dhabi i do Dubaje. Pokud jste ještě v Emirátech nebyli, tak je čas to změnit. Důvodů je mnoho. Vyberte si z naší nabídky pobyt už od 9.990 Kč a vyměňte sychravé podzimní počasí za exotickou pohodu u moře. Než začnete vybírat, měli byste ale vědět, že dovolená v Emirátech je jiná než například v Egyptě nebo v Turecku. Pobyty s all inclusive tady najdete jen výjimečně. Většina hotelů nabízí pobyty se snídaní, případně s polopenzí. Důvodem je mimo jiné to, že Emiráty nabízí mnoho lákadel a vysokou míru bezpečí po celé zemi. Návštěvníci tak tráví mnoho času mimo hotel a platit za all inclusive by se jim nevyplatilo. Možností jak se dobře a za dobrou cenu najíst je ve městech i v hotelích více než dost.
Tady je několik světových "NEJ", která můžete v Emirátech vidět: 
- nejrychlejší horskou dráhu, kde si můžete vyzkoušet zrychlení 0-240 km/h za 4,8 sec. a zažít přetížení až 4,8 G. Najdete ji v zábavním parku Ferrari v Abu Dhabi, hned vedle závodního okruhu Formule 1 (nejbližší závod F1 tady můžete vidět už v listopadu) 
- největší počet rozestavěných mrakodrapů na kilometr čtvereční
- největší umělé souostroví The Palm Islands v Dubaji
- největší nákupní centrum

Formule 1 v Abu Dhabi- nejvyšší budovu na světě - Burj Khalifa (828 metrů)
- mezi těmito stavbami můžete každou hodinu vidět a slyšet největší tančící fontánu, jejíž představení Vás jistě ohromí - video
- o kousek dál si můžete zpestřit pobyt u moře a zalyžovat si v největší lyžařské hale (3 hodiny Vás přijdou na cca 1.500 Kč,
doporučujeme vlastní rukavice)
V Emirátech se zkrátka jistě nudit nebudete!

Mimo pravidelných týdenních turnusů charterovými lety Vám rádi zjistíme pobyt v libovolném termínu na pravidelných linkách z Prahy nebo Vídně. Tým delegátů zajišťuje asistenční služby v českém jazyce i pro naše individuálně cestující klienty. 

Zájezdy do SAE můžete vybírat zde: Dovolená v SAE

Dovolená v SAE. Levné zájezdy do Emirátů.