Španělsko, Itálie, Francie z Marseille na lodi Costa Mediterranea, Moře - plavby, Středozemní moře, 2.4.2018, Plná penze

Španělsko, Itálie, Francie z Marseille na lodi Costa Mediterranea starstarstarstar

Španělsko, Itálie, Francie z Marseille na lodi Costa Mediterranea
Termín:
2.4. – 5.4.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:119950991
6 486 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Trasa plavby
Francie, Itálie, Španělsko
Popis lodě

Costa Mediterranea byla postavena v roce 2003 a je sesterskou lodí Costa Atlantica.


Výzdoba interiérů je inspirovaná italskými šlechtickými barokními a renesančními paláci.Výrobní cena Costa Mediterranea byla přibližně 335 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 85.619Délka lodě (v metrech): 292,5Šířka lodě (v metrech): 32,2Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 1.057, včetně 8 pro hosty se sníženou možností pohybuMaximální počet pasažérů: 2.6804 bazény (1 zakryvatelný a 1 pro děti), 4 vířivky a tobogán
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:4 restaurace včetně Clubu Medusa, 12 barů včetně Cognac & Cigar Baru a vinného baru
Unikátní Ischia lázně, kde najdete saunu, turecké lázně, solárium a tělocvičnu
Multifunkční sportovní hřiště, outdoorová joggingová dráha
Kasino, knihovna, divadlo, diskotéka
Dětský Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének, herna Virtual World
Internetová kavárna, nákupní centrum
Ordinace lodního lékaře
Hodnocení lodě
4
Cena zahrnuje
Plavba:
Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, neomezené vylodění/nalodění v navštívených přístavech a výhody Vámi zvolené třídy ubytování.
Strava na palubě:
Plná penze - snídaně, oběd i večeře o několika chodech se podávají v hlavních restauracích s obsluhou, během dne (kromě večeří) je zároveň v samoobslužné restauraci k dispozici široká nabídka jídel formou švédských stolů.
Zábava na palubě:
Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod.
Pojištění proti úpadku
Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme.
Nápoje k obědu a večeři v servírované restauraci, alkoholické nápoje. Možnost doobjednání nápojových balíčků.
Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků.
Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině.
Stravu mimo loď.
Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 13 let: 10€/osoba/noc, od 3 do 12 let včetně: 5€/osoba/noc. Na plavbách z Miami: pro osoby od 13 let: 12,5$/osoba/noc, od 3 do 12 let včetně: 6,25$/osoba/noc.
Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme.
Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.
Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace.
Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický.
Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě.
Program plavby
1. den,Marseille, Francie, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)2. den,Savona, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 16:30)3. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 13:00 | odplutí: 19:00)4. den,Marseille, Francie, (připlutí: 09:00 | odplutí: --:--)
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie, Přístavní poplatky, Zavazadlový a úklidový servis
Všechny zájezdy prodáváme za stejných podmínek jako pořadatel. Můžete u nás využít všech věrnostních i časových slev. Pořadatelem tohoto zájezdu je PT Tours International s.r.o., IČ 24739740. Využijte na svoji dovolenou příspěvků o zaměstnavatele. Akceptujeme také nejrozšířenější benefitní poukázky a karty. Informujte se na aktuální podmínky.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK

Zájezdy do: Španělsko, Itálie, Francie z Marseille na lodi Costa Mediterranea, Středozemní moře