Tipy na dovolenou u moře 2018

 

DOVOLENÁ LÉTO A PODZIM 2018

Pro snazší výběr, nabízíme 10 nejžádanějších destinací pro dovolenou u moře.

Mallorca - Mallorca by mohla být synonymem pro slovo dovolená. Tento největší ostrov Baleárského souostroví každoročně láká svými krásami spoustu turistů (především z Německa), vyniká především nádhernými písčitými plážemi a romantickými zátokami. Návštěvníci mají na Malorce k dispozici prvotřídní turistické zázemí a infrastrukturu.

Tunisko je cenově dostupná dovolená u moře pro rodiny s dětmi, s letovisky Mahdia, Hammamet, Monastir  na pevnině i ostrov Djerba. Letošní skvělé ceny dělají z Tuniska destinaci číslo 1 pro letní last minute dovolené.

Bulharsko - Slunečné pobřeží a Zlaté písky, letos nabízí ještě více odletů a hotely s all inclusive. Krásné promenády podél moře, dobré jídlo a země, kde se domluví naši turisté i bez znalosti cizích jazyků.

Turecká riviéra s luxusními hotely na pláži, s programy pro děti i dospělé, se skvělými službami.  Egejská riviéra v Turecku není pro české turisty tolik známá, ale jejich srdce si vždy získá hezkou přírodou a menšími hotýlky.

Španělsko - Mallorca, Menorca, Andalusie, místa, kde se snoubí historie, příroda i vynikající kuchyně.

Kanárské ostrovy celoročně navštěvované, v letních měsících přívětivé, dlouhé písčité pláže na ostrově Fuerteventura, Lanzarote s pozoruhodnou přírodou na sopečné půdě, Tenerife s celoročně stálým počasím a nejznámější Gran Canaria.

Řecko - Kréta, Rhodos, Zakynthos, Korfu, Kos, velmi známé ostrovy které turisté navštěvují opakovaně a kam se řada z nich ráda vrací. Lesbos, Samos, Kefalonia, Limnos, Naxos, Thassos, Santorini, Skopelos a Skiathos, objevují dovolenkoví nadšenci teprve posledních pár let.

Kypr to je dovolená na úrovni, čisté moře, v řecké části rušnější, v turecké, teprve rozvíjející cestovní ruch, vnímáme klid a pohostinnost.

Itálie v letních měsících nenabízí jen severní část mořského pobřeží a známé Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, ale i Rimini, Tesaro, Rosolina Mare nebo na jihu Kalábrii, Sardinii a Sicílii.


Egypt láká své příznivce teplým a čistým mořem, krásou podmořského života i hotely, s dobrými službami all inclusive. Znalci Egypta v letošním roce míří do Marsa Alam, které se pyšní nejkrásnějším podmořským životem v Rudém moři.

Maroko je zemí, která znamená pro naše klienty pravý orient. Koupání u moře doporučujeme kombinovat s poznáváním na výletech v Marakéši a dalších městech z pohádek Ali Baba a 40 loupežníků.

Malta Vás okouzlí nádherným pobřežím a bohatou historií.

 

 

Tipy na dovolenou u moře 2018