Cestovní kanceláře

 

Na zimu, jaro a léto 2018 si u nás múžete zakoupit zájezdy mimo jiné také od těchto cestovních kanceláří:

Výběr ze zájezdů všech cestovních kanceláří:  Vyhledávání zájezdů

 

Adrialand
Cestovní kancelář ADRIALAND s.r.o. je evropským touroperátorem se specializací na Jadran – ubytování a kempy Chorvatsko, ubytování a kempy Itálie, Černá hora, Slovinsko a Alpy – Rakousko, Itálie a Slovinsko. Adrialand sídlí v Brně a má přímé zastoupením ve více než 900 prodejních míst po celé České republice.

Adventura
Adventura byla založena v roce 1990, patří tedy mezi nejdéle působící cestovní kanceláře na českém trhu. Je zaměřena na tvorbu kvalitních poznávacích zájezdů a aktivních programů v přírodě. Autobusové zájezdy do evropských zemí brzy doplnila široká nabídka originálních leteckých zájezdů do celého světa, a to převážně formou menších skupin s českým průvodcem. Dnes Adventura s. r. o. provozuje kromě cestovní kanceláře s širokou nabídkou zájezdů pro individuální zákazníky také středisko zakázkových programů se čtyřmi specializacemi a jednu dceřinou firmu: cestovní kancelář China Tours, zaměřenou na poznávací zájezdy do Asie.

Akvila travel
Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL s.r.o. patřila k prvním cestovním kancelářím, které začaly využívat charterovou leteckou přepravu nejen s odletem z Prahy, ale i z moravských letišť v Brně a Ostravě. I díky tomu dnes patří mezi významnější cestovní kanceláře, které se specializují na letecké pobytové zájezdy zejména do Řecka, Turecka a Bulharska. Svědčí o tom také vyznamenání a diplomy např. od letecké společnosti ČSA za nejvíce přepravených cestujících charterovou dopravou.

Alexandria
Alexandria - jedna z našich největších cestovek, působí na českém trhu již od roku 1991. Alexandria je největším touroperátorem na Bulharsko, nabízí široký výběr zájezdů do Řecka, Turecka, Egypta, Tuniska, Španělska, Itálie, Chorvatska, na Maltu i na Kypr. Nechybí lyžařské zájezdy ani exotika - Kuba, Thajsko, Dominikánská republika, Kostarika, Maledivy, Srí lanka, plavby... V posledních letech navíc Alexandria patří mezi nejdynamičtější firmy na českém trhu. Kromě výrazného nárůstu v počtu klientů je také nositelem významných novinek v oblasti cestovního ruchu - jako první zavedla pro své klienty kapesné (již proslulých 66EUR), zavedla Garanci nejnižší ceny při nákupu v rámci Super Firts Minute nabídky (poprvé v roce 2008), začala rozdávat stravenky za každý den dovolené a především rozjela své klubové hotely s profesionálními animačními týmy pro děti i dospělé (první klubové hotely v Bulharsku fungují s českými animátory od roku 2008 a Dětské kluby v češtině vznikly ještě o pár let dříve). Alexandria je tak inspirací nejen pro své klienty, ale často i pro svou konkurenci.

Alpin Tour
Cestovní kancelář Alpin-Tour má ve své nabídce krátkodobé i dlouhodobější poznávací zájezdy do Holandska, Irska, Itálie, Norska, Německa a jiných zemí, které jsou určeny pro všechny, kteří chtějí na své dovolené více poznávat než odpočívat. Pro ty, kteří chtějí volný čas trávit odpočinkem u moře, případně vyjet na některý z fakultativních výletů, jsou připraveny pobytové zájezdy do Chorvatska nebo Francie. Cyklistické a lyžařské zájezdy jsou pak pracovníky cestovní kanceláře Alpin-Tour připravovány pro aktivně založené cestovatele. Expedice jsou pořádány se zkušenými průvodci a lákají nás do Austrálie, na Nový Zéland, do Jižní Afriky, Maroka, Mexika nebo napříč USA.

Alvarez
Cestovní kancelář Alvarez byla založena v roce 1992 a za dobu své činnosti získala bohaté zkušenosti s organizováním zájezdů. Zaměřuje se především na klientelu, která si přeje svou dovolenou strávit aktivně, na sportovně zaměřenou klientelu a na ty, kteří chtějí vycestovat za poznáním. Pokud se rozhodneme cestovat s touto cestovní kanceláří, můžeme počítat se zárukou doprovodu velmi kvalitních průvodců, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru a danou destinaci opravdu znají. Na své cesty se můžeme vydat do celého světa, navštívit národní parky Afriky, deštné pralesy na ostrově Cejlon, putovat Tibetem, sjíždět řeky na raftech a mnohé další aktivity.

America Tours
Název cestovní kanceláře America Tours napovídá, že její zaměření je na americký kontinent. Tato společnost má více než patnáctiletou tradici v poskytování služeb, organizaci zájezdů a programů po celé Severní i Jižní Americe. Navštívit tedy můžeme země jako je Kanada, USA, Bolívie, Ekvádor, Brazílie aj. Ve spolupráci s externími průvodci zajišťuje kvalitní služby a zakládá si na proklientském přístupu. CK America Tours se nezaměřuji na organizaci zájezdů jen do hlavních turistických center, ale připravuje i pobyty v turisticky méně známých, přesto zajímavých a krásných místech amerického kontinentu. Pokud nás spíše lákají jiné světové destinace, v katalogu CK America Tours najdeme velký výběr pobytových a poznávacích zájezdů do Austrálie, Nového Zélandu, Thajska, Číny a mnohých jiných.

Ancora
S cestovní kanceláří Ancora svou dovolenou můžeme trávit na nejkrásnějších plážích evropských států a poznat tak atmosféru Bulharska, Chorvatska, Itálie, Španělska a ostrovů Korfu, Kréta, Mallorca, Malta a Rhodos. Můžeme strávit příjemnou dovolenou za dostupné ceny v apartmánových domech nebo hotelech několika kategorií. V cenách jejích zájezdů je mimo ubytování zahrnuta i cena za dopravu, za delegáta i za stravování. Cestovní kancelář Ancora spolupracuje při organizaci zájezdů s největší tuzemskou leteckou společností, s ČSA. V tuzemsku má tato cestovní kancelář i vlastní penzion- Villa Ancora, který je situován v oblasti Jeseníků.

Apollon
Cestovní kancelář Apollon vypravuje již třináct let své zájezdy do Řecka. Největší část nabídky tvoří pobytové zájezdy na řeckou pevninu i ostrovy. Zamířit s nimi můžete například na Krétu, Samos, Kefalonii, Peloponés nebo do severního Řecka, do letovisek Nea Vrasna, Nei Pori nebo Polichrono. CK Apollon však nabízí i poznávací zájezdy, a to do Řecka, Francie, Chorvatska, Itálie nebo Španělska.

Atis
Cestovní kancelář Atis podniká na trhu cestovního ruchu od roku 1990 a právem ji tedy můžeme řadit mezi zavedené cestovní kanceláře. Zakládá si na spokojenosti svých zákazníků a kvalitě poskytovaných služeb. Zimní i letní pobyty vybíráme ze šesti možných evropských států včetně České republiky. Mezi tyto státy patří Francie, Maďarsko, Chorvatsko, Itálie a sousední Slovensko. Nabízené zájezdy mohou být pobytové, poznávací, lázeňské, relaxační, víkendové; pro děti jsou připravovány dětské tábory. V nabídce CK Atis je také velké množství slev. Tyto slevy jsou poskytovány při včasné objednávce zájezdu, tzv. first minute nebo při výběru zájezdu z nabídky last minute.

Atlantika
Cestovní kancelář Atlantika se zabývá prodejem zájezdů do oblíbených letních letovisek v Itálii, Řecku, Bulharsku či Chorvatsku. Dále organizuje zájezdy poznávací a eurovíkendy. V zimě se soustředí na nabídku pobytů v lyžařských střediscích Rakouska, Francie, Itálie a Slovinska. Nechybí ani možnost nákupu letenek či výhodných last minute zájezdů. Na svých webových stránkách nabízí CK Atlantika také vyhledání ubytování v tuzemsku.

Atlas Adria
V letních měsících míří specializace ck do vybraných lokalit Jaderského moře v Chorvatsku, které jsou velmi vhodné pro širokou sportovní, turistickou a poznávací činnost. Nastartovali jsme tak nový směr kempování s vyšší kvalitou a pohodlím, přičemž klient neztrácí přímý kontakt s přírodou. Uvedeným typem ubytování jsme záměrně potlačili klasické stanování a nabízíme zcela nový produkt, který, jak doufáme, získá rychle oblibu mezi českými turisty. Vedle výše uvedených kapacit samozřejmě nabízíme i ubytování v luxusních karavanech. Pro náročnější klientelu máme připravené mobilní domy s vlastním sociálním zařízením, zděné bungalovy, velmi pěkné apartmány, letní byty a hotely.

Avetour
Cestovní kancelář Avetour je malou, rodinnou cestovní kanceláří a zaručuje nízké ceny, přesto ale velmi kvalitní poskytované služby. Pobytové, poznávací nebo poutní zájezdy, na které se můžeme s cestovní kanceláří Avetour vypravit, jsou pořádány do celého světa a připravovány pečlivě. Navštívit můžeme jak turisty nejvyhlášenější destinace, tak i vzdálenější, exotické země. Mezi nejžádanější zájezdy patří, podle CK Avetour, Thajsko, poznávací zájezdy do Izraele, Mexika nebo Číny. Velice oblíbené jsou ale i Itálie, Chorvatsko nebo Brazílie. Ti, kdo dávají přednost dovolené v tuzemsku a nechtějí cestovat daleko, mohou strávit hezkou dovolenou v obci Deštná v Orlických horách.

Awer Tour
Cestovní agentura AWER TOUR s.r.o. zprostředkovává poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r.o. v Bratislavě. Poutní zájezdy po stopách Abraháma, Mojžíše, Ježíše Krista či apoštola sv. Pavla, jsou doplněny repertoárem klasických svatých míst na evropském kontinentě. Účastníkovi chtějí nabídnout nový pohled víry na jeho vlastní životní pouť.
Krédo této společnosti stále vyplývá z přesvědčení, že každý věřící křesťan by měl mít možnost alespoň jednou v životě navštívit Svatou zemi, pozemskou vlast Božího Syna Ježíše Krista, místo, kde se zrodila naše křesťanská víra.

Azzurra Tours
Cestovní kancelář Azzurra Tours má svou centrálu v Praze a svou činnost na trhu cestovního ruchu provozuje od roku 1992. Po celou dobu svého podnikání se snaží o maximální spokojenost klientů, o profesionální a především individuální přístup ke všem jejím zákazníkům. Zájezdy, které svým klientům nabízí jsou pořádány na ostrovní destinace jako je Sicíliie, Kalábrie, Sardinie a Korsika. Všechny tyto zájezdy jsou zajišťovány leteckou dopravou a v letní sezóně, tzn. v období od června do září. Ubytování bývá nejčastěji zajišťováno ve tříhvězdičkových a čtyřhvězdičkových hotelech. Nabídky této cestovní kanceláře mohou využívat také zahraniční turisté, kteří se rozhodnou pro dovolenou v České republice.

Azur Reizen SK
Tato cestovní kancelář se zaměřuje na destinace jakými jsou převážně: Maroko, Tunisko, Egypt a Tabarka

Azzurro
Cestovní kancelář Azzurro má detailně připravenou webovou prezentaci, na které si můžeme pohodlně vybrat pobytové místo dle mapy i způsobu dopravy a zároveň získat mnoho informací o dané lokalitě a vybraném ubytování. Možnost vybrat si pobytové místo podle našich požadavků máme z téměř dvou set letovisek a více než 500 apartmánových domů po celé Itálii. Dopravu je možné zvolit leteckou, autobusovou nebo vlastní a v nabídce jsou i rezervace trajektů na ostrovy Elba, Sardinie, Sicílie a Korsika. Poznávací zájezdy jsou taktéž nabízeny po celé Itálii a ubytovací kapacity na zimních zájezdech jsou situovány především v severní Itálii, konkrétně v oblasti Lombardia, Veneto a Trentino - Alto Adige.

Benatour
Cestovní kancelář Bena Tour byla založena v roce 1990 a dodnes jde o firmu s českou kapitálovou účastí. Do dnes patří k nejstabilnějším cestovním kancelářím v České republice. Cestovní kancelář se specializuje na:
pasivní cestovní ruch - zajišťování služeb v zahraničí - ubytování, leteckou a autobusovou dopravu, stravování, pojištění, pronájem vozidel, dovolenou pro kolektivy, incentivní turistika a další
domácí cestovní ruch - ubytování, stravování, zajištění vstupů a další služby po celé ČR

Best Reisen CZ
Cestoví kancelář Best Reisen nabízí pobyty v přístavním městečku Port El Kantaoui, třetím největším městě Tuniska- v Sousse, historickém městě Monastir, letovisku Hammamet, turistické zóně Hammamet Yasmine a ve městečku Mahdia. V Egyptě nám cestovní kancelář Best Reisen umožní poznat oblasti vyhlášené výbornými podmínkami pro potápění, ale i nádhernou přírodou, Hurghadu a Sharm El Sheikh. Ubytování je zajišťováno ve tří až pěti hvězdičkových hotelech a u většiny pobytů jsou nabízeny jednodenní výlety do okolí.

BK Tour
Cestovní kancelář B&K Tour je na trhu oblíbenou cestovní kancelář, jejíž cílem je spokojený a plně odpočatý klient, který si vždy s radostí prohlédne fotografie z dovolené. Úsilí CK o maximálně pečlivé a korektní vztahy se zákazníky a obchodními partnery přináší své výsledky.

Blue Sky Travel
Specialista pro exotiku, Kypr a Egypt přistupuje ke každému klientovi s individuální péčí. Blue Sky Travel Vám na základě Vašich požadavků ušije dovolenou na míru! Dokonalou relaxaci Vám zajistí plážové pobyty na nejkrásnějších místech v Asii (Emiráty, Omán, Srí Lanka, Maledivy, Indie, Indonésie, Thajsko, Malajsie, Vietnam) a Indickém oceánu (Mauricius, Réunion, Seychely). V letní sezoně máte možnost s Blue Sky Travel dovolené na Kypru a v Egyptě. Poznávací zájezdy jsou koncipovány individuálně, a to formou cestování s vlastním řidičem/průvodcem v exotičtějších zemích nebo formou fly & drive, přičemž máte na místě zajištěno ubytování a pronájem vozu. Nemusíte se bát ani ceny, je mnohdy výhodnější než u hromadných zájezdů. Zajišťuje taktéž letenky do celého světa, přičemž v ČR, SR a popř. i Polsku působí taktéž jako generální obchodní zástupce renomovaných leteckých společností z celého světa (Air Mauritius, Air Astana, Egypt Air, Croatia Airlines, Jet Airways, Jet Lite, Kuwait Airways a Royal Brunei).

Blue Style
Cestovní kancelář Blue Style svým klientům nabízí výběr z více než 200 hotelů v nejžádanějších destinacích a to se zárukou bezkonkurenčních cen na trhu. Specializujeme se na letecké zájezdy do Řecka (Kréta, Zakynthos, Kos, Rhodos), Tuniska ( Monastir, Sousse, Hammamet, Borj Cedria, Nabeul, Mahdia, Port El Kantaoui, Gammarth), na ostrov Djerba, Turecka (Alanya, Side, Belek) a Španělsko (Gran Canaria, Mallorca). Celoroční destinací, kde lze trávit dovolenou v zimě i v létě je atraktivní Egypt (Hurghada, Sharm El Sheikh a Taba). Nabízeny jsou také pečlivě připravené programy jednodenních výletů na lodi nebo návštěvy okolí s poznáním místních tradic a přírodních zajímavostí. Každý rok je pro Vás také připravována řada zajímavých slev, výhod a neuvěřitelných dárků, ze kterých se Vám zatočí hlava.

BonTon
Cestovní kancelář BonTon vypravuje pobytové zájezdy do Řecka, Chorvatska, Itálie, Bulharska, Černé hory a Španělska. Poznávací zájezdy jsou zajišťovány do 11 evropských zemí. Zahrnují i jednodenní zájezdy do Maďarska, Rakouska a na Slovensko. Cesty do exotických zemí zahrnují zájezdy na Kubu, do Mexika a některých asijských zemí. Cestovní kancelář BonTon má centrálu v Hranicích na Moravě a pobočky v Přerově a Brně.

Brenna
Zavedená cestovní kancelář Brenna, která se na trhu cestovního ruchu pohybuje od roku 1992 má své sídlo v Brně a z názvu města je odvozen i název této společnosti. Ke spokojenosti zákazníků přispívají nepochybně dlouholeté zkušenosti zaměstnanců společnosti, vstřícnost, informovanost a kvalita poskytovaných služeb. Hlavními destinacemi, kterými se CK Brenna zabývá, je Řecko, Turecko a Španělsko. V nabídce jsou zimní i letní pobyty a každoročně je nabídka obohacována o novinky- v letošním roce v katalogu nově najdeme např. Mallorcu. V případě, že máme rádi zimní sporty a chceme se vydat na dovolenou do zahraničí i v zimě, CK Brenna pro nás připravuje ubytovací kapacity v Itálii, v areálu Val di Sole nebo v oblasti Friuli Veneia Giulia.

Bulgaria Tour
Cestovní kancelář Bulgaria Tour byla založena v roce 1991 a zprvu se zaměřovala pouze na Bulharsko. Později začala prodávat zájezdy také do Řecka. V nabídce cestovní kanceláře najdete především letecké, ale i autobusové a kombinované zájezdy. CK Bulgaria Tour zajišťuje pobyty v nejoblíbenějších turistických lokalitách Bulharska a na vybraných ostrovech v Řecku.


C. K. Společnost
Cestovní kancelář se specializuje na Řecko a řecké ostrovy a je zároveň největším provizním prodejcem zájezdů na poslední chvíli. Dále přes internet poskytuje servis jako manažer vaší dovolené. Stačí zadat: kdy, kam, počet osob, částku a tuto informaci odeslat na leto@leto.cz. Obratem obdržíte vyčerpávající nabídku.

Canaria Travel
V katalogu této cestovní kanceláře jsou připraveny ostrovy El Hierro, La Gomera, Gran Canaria, Fuerteventura, Tenerife, La Palma a Lanzarote. Pobyty mohou být krátkodobé do jednoho týdne, týdenní nebo vícedenní. Pro náročnou klientelu, cestovatele, kteří chtějí luxus, jsou připraveny pobyty na všech ostrovech v hotelech Royal Clubu a součástí pobytu jsou nadstandardní služby. Dalšími nabízenými službami jsou léčebné pobyty pro děti, pro fotbalové nebo cyklistické oddíly, atletické kluby a samozřejmostí je možnost on- line rezervace zájezdu. V roce 1997 dostala cestovní kancelář Canaria Travel ocenění od ČSA jako cestovní kancelář s největším obratem a dostala zlatý diplom za obchodní spolupráci.

Caorle Tour
Je česká cestovní kancelář z Prahy a připravuje zájezdy již 12 let. Od počátku se soustředí na pobytové zájezdy do starobylého italského městečka Caorle. Hlavním cílem je spokojenost, proto každému zájezdu věnuje maximální pozornost a péči. Každoročně vydává katalog, ze kterého si můžete vybrat mezi hotely a apartmány, zvolit autobusovou dopravu nebo jet vlastním autem a těšit se nejen na prosluněné písečné pláže, ale i na výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Vzhledem k výborné spolupráci s italskými partnery Vám může nabídnout  hotely a apartmány v různých cenových relacích. Jako jedna z mála cestovních kanceláří na českém trhu navíc  poskytuje dětské ceny pro všechny děti do 15 let, tedy bez ohledu na počet doprovázejících dospělých osob.

Condor
Cestovní kancelář byla založena v roce 1993 v Brně. V současné době patří k největším společnostem v ČR zajišťující komplexní služby v oblasti cestovního ruchu. Klientům pomáhá každičký den v roce. I ve dny, kdy jsou ostatní pobočky uzavřené, je k dispozici přepážka na pražském letišti Ruzyně. Pro smluvní klienty společnost zajišťuje veškeré dostupné cestovní služby (letenky, chartery, zájezdy, pronájem aut a obytných vozů, ubytování, transfery, vlakové a trajektové jízdenky, vstupenky, pojištění, zajištění víz, bleskové transfery peněz, doručení dokumentů).

Consultour
Cestovní kancelář, založená v r. 1995, se specializuje především na pobyty v Itálii. Nabízí celé italské pobřeží včetně ostrovů (Sardegna, Ischia, Elba), lyžařské pobyty na horách a u jezera Lago di Garda. V nabídce je zahrnuto ubytování v hotelech, apartmánech, rezidenčních komplexech a kempech. Kromě klasických pobytů zajišťuje také ubytování ve městech (tranzitní ubytování) na 1 a více nocí po celé Itálii.Za posledních 5 let patří mezi největší tour operátory se zaměřením na lyžování v italských Alpách. Od roku 2001 se zaměřujeme také na incomingovou turistiku do České republiky.


Čebus
Brněnská cestovní kancelář Čebus prodává autobusové i letecké zájezdy do mnoha zemí světa. Na své cesty se tak za její pomoci můžeme vydat do některého turistického centra Evropy. Ubytování je pro nás připraveno i v českých Krkonoších. Pro ty, kteří chtějí poznat vzdálenější kraje jsou připraveny zájezdy např. do Izraele, Spojených arabských emirátů, Turecka, Mexika, Peru, Kanady a dalších exotických destinací. V prodeji jsou i tématické zájezdy pro milovníky vína, při kterých tito klienti mohou navštívit Slovensko, Rakousko, Argentinu, Chile a Českou republiku a osobně poznat vinařské oblasti. Dále cestovní kancelář Čebus nabízí pro zájemce o práci v cestovním ruchu průvodcovské kurzy.

Čedok
Cestovní kancelář Čedok patří na trhu nejen k nejstarším, ale také z nejznámějším cestovním kancelářím. Svou dovolenou s ní můžeme strávit v jakoukoli roční dobu a to v zahraničí, ale i v tuzemsku a opravdu velký důraz klade na spokojenost zákazníků. Pokud zvolíme cestovní kancelář Čedok, volíme s tím i vysokou kvalitu cestování a poskytovaných služeb. U všech zahraničních zájezdů jsou samozřejmostí služby delegáta. Doprava je zajišťována jak letecky, tak i autobusová a do určitých destinací můžeme zvolit i dopravu vlastní. Mezi další výhody této cestovní kanceláře patří rezervace zájezdů i letenek on- line, nabídka zájezdů last minute nebo zájezdy na míru, které bývají sestrojovány přímo podle přání individuálních klientů nebo skupin.

České kormidlo
Cestovní kancelář České kormidlo s.r.o. organizuje a prodává zájezdy do nejlákavějších míst Chorvatska, na celé italské pobřeží a na ostrov Sardinie. Dále jsou v nabídce této cestovní kanceláře ubytovací kapacity na pobřeží Maďarska a Slovinska, kde na nás čekají i lázeňské destinace. Ostatní zájezdy v nabídce CK České kormidlo jsou od partnerských a ověřených cestovních kanceláří, které dohromady tvoří širokou nabídku zájezdů do celého světa. Zájezd si můžeme rezervovat elektronicky prostřednictvím formuláře umístěného na webové prezentaci společnosti nebo osobně na pobočce v Brně či v Hranici. Zájezdy CK České kormidlo jsou autobusové, pokud se jedná o Chorvatsko, do Itálie, Maďarska a Slovinska pak máme možnost cestovat vlastní dopravou. V nabídce jsou i zájezdy last minute.

ČSAD Tišnov
Cestovní kancelář Travel Club ČSAD Tišnov se v oblasti cestovního ruchu pohybuje již 15. rokem, tj. od roku 1992, což slibuje bohaté zkušenosti s přípravou a prodejem zájezdů. V jejím katalogu se setkáme s autobusovými zájezdy za poznáním, aktivními nebo lázeňskými pobyty, ale i klasickými pobytovými zájezdy za sluníčkem. Mezi destinace, které můžeme díky CK Travel Club ČSAD Tišnov navštívit, patří slunná Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Irsko, Maroko, Maďarsko, Portugalsko, aj. Ubytovací kapacity jsou nabízeny i v tuzemsku nebo na Slovensku. Všechny zájezdy nabízené touto cestovní kanceláří si můžeme zakoupit v prodejních kancelářích v Tišnově, v Brně a v Břeclavi.

CK Dery
Cestovní kancelář působící od roku 1990. Zaměřuje se na španělské destinace.

Emma
Brněnská cestovní kancelář Emma Agency se prezentuje jako největší moravský touroperátor pro cesty do Španělska. Do této jihoevropské země vozí své klienty už od roku 1991. Významná je také nabídka pobytových zájezdů do Chorvatska, Bulharska či Turecka. S cestovní kanceláří Emma Agency se však podíváte do většiny evropských zemí a navíc například do Brazílie, Argentiny, Peru, Thajska, Kambodži či na Nový Zéland. CK nabízí také kompletní servis firmám, které mají zájem o zajištění služebních cest nebo incentivní turistiku pro zaměstnance.

CK Erika
CK Erika má dvacetiletou tradici a do 21. sezóny vstupuje s  tradičními osvědčenými hodnotami: zajímavými programy, kvalitními službami a „rodinným“ přístupem. Chce ale také stále přinášet něco nového, něčím překvapovat, a proto Vám přináší obměněné, doplněné programy, zájezdy do nových zemí, nové nápady. Jedním z nich je i nové uspořádání nabídky.

Erli
Ostravská cestovní kancelář Erli se zaměřuje na prodej různých druhů zájezdů do Maďarska. Největší část nabídky tvoří pobytové zájezdy do maďarských lázeňských měst. Dále jsou zajišťovány zájezdy poznávací, sportovně zaměřené, léčebné či rybářské. CK Erli zajišťuje také několik zájezdů v tuzemsku, na Slovensku a v Rumunsku.

ESO Travel.
Od svého založení v roce 1994 CK Eso Travel svoji nabídku stále rozšiřuje. V první sezoně nabízela cesty do Thajska a jihovýchodná Asie. Postupně se nabídka rozšiřovala o další světové oblasti (USA, celá Asie, Afrika, Jižní Amerika i Austrálie). Díky Eso Travel začli z Česka létat charterové spoje do Thajska. Nyní je Eso Travel považován za jednoho z největších touroperátorů na vzdálené exotické destinace. Získala certifikát kvality ISO:9001:2000. Přímým spojem z pražské Ruzyně nyní lze letět do Thajska, do Keni, do Brazílie, na Zanzibar, na Mauritius, na Kubu nebo do Dominikánské republiky. Součástí nabídky jsou pobytové i poznávací zájezdy.

CK Eurotime
Cestovní kancelát byla založena v dubnu roku 1999. Na jedné straně se specializuje na letní pobyty v Itálii, na straně druhé působí na trhu jako kancelář incomingová, která zajišťuje ubytování a služby turistům přijíždějícím z Itálie do České republiky.

Exim Tours
S cestovní kanceláří Exim Tours a.s. cestuje každým rokem více a více zákazníků, což ukazuje mimo jiné i na spokojenost jejích klientů. Společnost je navíc natolik úspěšná, že založila i dceřiné společnosti v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku. Za dobu své činnosti získala mnoho odborných ocenění v oblasti cestovního ruchu (např. Nejlepší touroperátor pro Afriku a Střední Východ, 1. místo v kategorii Charter, aj.) V roce 1996 navíc zavedla incomingové oddělení, které je připraveno pomáhat s výběrem zájezdu zahraničním zákazníkům, kteří mají zájem strávit svou dovolenou v České republice. Zájezdy mohou zájemci vybírat z letní nebo zimní nabídky jak tradičních, tak i exotických zemí.

CK Favorit
Je cestovní kancelář zaměřená na Chovatsko.

CK Fede
Cestovní kancelář Fede, s.r.o. byla založena v roce 1995 a od té doby  získala desetitisíce spokojených klientů. Její vizí je poskytnout klientům služby v té nejlepší kvalitě a zároveň nabídnout přijatelné ceny. Zimní dovolená v italských Dolomitech a letní dovolená v Chorvatsku, Itálii, Madeiře, Maltě je dostupná prakticky pro každého.Připravují neobyčejně zajímavé zájezdy s tradičně vysokou kvalitou poskytovaných služeb. Zájezdy do Itálie vlastní dopravou, autobusem i letecky. V nabídce zájezdů nechybí osvědčené Chorvatsko, Portugalsko (Madeira), Malta a navíc zájezdy do Španělska do výjimečně lákavé Andalusie.

Firo tour
CK si dlouhodobě drží silnou pozici ve čtveřici největších českých cestovních kanceláří. Na českém trhu působí od roku 1990. FIRO-tour opakovaně získává ocenění v anketě odborníků cestovního ruchu TTG Travel Awards – v roce 2010 1. místo v kategorii Nejlepší touroperátor pro evropské destinace. V roce 2008 a 2007 získala také prvenství v této kategorii, v roce 2009 se umístila na 2. místě. V roce 2007 získala také 3. místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář v ČR. FIRO-tour se opakovaně umisťuje také v prestižní soutěži nejlepších českých firem, podniků a společností Českých 100 nejlepších. Dalším významným oceněním je SIRIUS, vyhodnocení nejlepších obchodních partnerů ČSA - za rok 2008 patří cestovní kanceláři FIRO-tour 2. místo v kategorii non-IATA.    
Z celoročních destinací v nabídce FIRO-touru dominuje Egypt, z letních destinací pak Řecko, Turecko, Tunisko, Španělsko. Kromě leteckých má FIRO-tour v nabídce také letní pobytové zájezdy s autokarovou a vlastní dopravou, mezi nimiž nabídkou i počtem klientů vyniká Chorvatsko, velmi početné zastoupení má také Itálie a Rakousko. Také alpské země, tuzemsko a Slovensko jsou častým cílem zákazníků FIRO-tour, kteří nakupují v cestovní kanceláři zejména svou lyžařskou nebo relaxační dovolenou.

Fischer
CK FISCHER umožňuje zajištění dovolenoé prakticky po celém světě. Mimo osvědčené destinace ve Středozemí (Španělsko, Řecko, Azorské ostrovy, Kanárské ostrovy, Balkán ale i Arábie) též zájezdy do exotiky - od Karibiku, Jižní a střední Ameriky, USA, přes Singapur, Indonésie, Filipíny, Malajsii, Thajsko, Vietnam, Srí Lanka, Maledivy, SAE, Omán..., Keňa, Tanzánie, Zanzibar, JAR, Gambie, Botswana.. až po Francouzskou Polynésii, Fidži, Austrálii a Nový Zéland.. Mimo velmi širokou nabídku zájezdů CK FISCHER nabízí i další služby jako individuální zájezdy, zprostředkování pojištění apod. Může se též prokázat dlouhou řadou kladných referencí. Značka CK FISCHER je také ztělesněním spolehlivosti, jistoty a odbornosti v cestovním ruchu, o čemž svědčí dlouhá řada prestižních ocenění, mezi nimi i několikanásobné vítězství v soutěži Českých 100 nejlepších, opakovaně čelná pozice v anketě CZECH TOP 100 (pravidelně druhá pozice za Škoda Auto). Žádná jiná cestovní kancelář není v Česku tak dlouhodobě úspěšná.

CK Forline tour
Cestovní kancelář se hlavně zaměřuje na země jako Itálie a Chorvatsko. Ale i na Českou republiku nebo na poznávací zájezdy do Španělska.

CK Gargano
Je specialista na Itálii – poloostrov Gargano.

CK Geops
Cestovní kancelář Geops – poznávací (poznávací zájezdy do 40 zemí Evropy) i pobytové zájezdy. Specialista na Francii, Itálii, Maďarsko a Alpské země. Zájezdy na přání pro kolektivy.

CK Globtour CZ
Cestovní kancelář Globtour má v zemi jednu pobočku v Praze, ale její zájezdy lze zakoupit i prostřednictvím smluvních prodejců po celé republice. Nabízí především pobytové zájezdy do Chorvatska, Itálie, Bulharska,  Černé Hory, Turecka, Egypta. Do většiny letovisek se lze dopravit letecky, do některých i autobusovou dopravou, příp. individuálně. V sezóně je možné využít i výhodné nabídky last minute zájezdů.

CK Happy Tour
Cestovní kancelář se zaměřuje na  pobytové a poznávací zájezdy do Nizozemí, Chorvatska, Rakouska,   Itálie a Maďarska. Dealersky také na  zahraniční i tuzemské pobytové a poznávací zájezdy s vybranými cestovními kancelářemi.   
Cestovní kancelář HAPPY TOUR zahájila činnost 29. června 1990 a od 20. července 1990 je firma zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze odd. A vložka 532.
Od roku 1992 je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a v roce 2000  splnili podmínku desetileté nepřerušené činnosti pod stejným názvem pro vstup do Klubu desátníkù.
Pojistnou smlouvu na pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře dle zákona č. 159/1999 Sb. mají uzavřenu u České podnikatelské pojišťovny pod číslem 0200700510 ze dne 22. 12. 2008.

HB Tour
Pro všechny přátele lyžování tato ck připravila vlastní lyžařské zájezdy do osvědčených zimních středisek, tak několik novinek. Z tradičních pobytů je velmi populární předvánoční lyžování v italských Dolomitech v Arabbě s výborně připravenými svahy  na okruhu Sella Ronda. Dále můžete navštívit prosluněné Val di Fiemme s 5 lyžařskými středisky, ve Švýcarsku Vám můžeme nabídnout Saas Fee ve Walliských Alpách a světoznámý Zermatt s nejkrásnějším pohledem ne Matterhorn. V nejznámějším německém středisku v Garmisch-Partenkirchenu, které hostilo poslední mistrovství světa v alpském lyžování můžete kromě jiného vyzkoušet sjezdovku Kandahar na úpatí Zugspitze. Kromě těchto  pořádaných zájezdů jsou v nabídce nejen další lyžařská střediska v průběhu zimní sezóny, ale i širokou nabídku všech typů zájezdů od největších cestovních kanceláří po dobu celého roku. Můžete si vybrat některý z pobytových nebo poznávacích zájezdů, eurovíkendů do známých měst nebo relaxaci v termálních lázních na Slovensku a v Maďarsku.

Horizont Travel
Svou historii datuje cestovní kancelář HORIZONT TRAVEL k počátku roku 2000, kdy byla v Brně založena. Cílem je poskytovat veškeré služby spojené se zajištěním dovolené a proto se zabývá jak prodejem vlastních zájezdů, tak i produktů jiných renomovaných cestovních kanceláří. Nabízí letenky, pojištění pro cestu a pobyt, zájezdy šité na míru a v neposlední řadě nabízí i timeshare. Díky inovátorskému přístupu ve kterém byla využita myšlenka „nejdříve vyzkoušet potom koupit“,  umožnili tisícům rodin v České republice vyzkoušet výhody timeshare. Rostoucí počet lidí, kteří každoročně cestují s touto cestovní kanceláří svědčí o spokojenosti  klientů a profesionálním přístupu. V současné době má cestovní kancelář HORIZONT TRAVEL osm poboček a nadále expanduje, kdy v blízké době bude pro své klienty otevírat pobočky další.

Cestovní kanceláře, nabídka zájezdů