O nás

 

ABC-zajezdy.cz provozuje cestovní agentura Olympia Travel, která poskytuje své služby již od roku 1999 a za tuto dobu si získala mnoho spokojených klientů. Oceňují především možnost vybrat si z nepřeberné nabídky zájezdů pořádaných nejvýznamnějšími tuzemskými touroperátory, bez nutnosti obcházení mnoha cestovních kanceláří. Neustále také narůstá počet klientů, kteří rádi vybírají a objednávají svoji dovolenou od stolu doma nebo v kanceláři pohodlně pomocí Internetu.

Díky propracovanému informačnímu systému a dobrým vztahům s obchodními partnery nabízí Olympia Travel vždy aktuální ceny zájezdů na poslední chvíli. Vedle nejžádanějších pobytů u moře a na horách si lze v naší agentuře vybrat i poznávací, exotické, tematické a jiné zájezdy, zakoupit letenky, sjednat pojištění a také zajistit víza. Existence reálné provozovny s milým personálem navíc zaručuje vstřícný přístup ke klientům i při objednávání zájezdů z internetové nabídky – stejně jako při osobní návštěvě.

Na stránkách jsou použity materiály cestovních kanceláří:
Exim Tours, Fischer, Čedok, Siam Travel, Nev-Dama, Zájezdy CK Intertrans, Canaria Travel, Krasim, Kovotour Plus, Vítkovice Tours, Firo Tour, America Tours, ESO travel, Ancora, Time Travel, Alexandria, CK Atis, Marine Tour, Neckermann a mnoha dalších českých i zahraničních cestovních kanceláří.

Katalogy nezasíláme, snažíme se průběžně doplňovat naši nabídku na internetu.

Aktuálně můžete na našich stránkách vybírat z více než 2,5 milionu termínů a více než 60 tisíc last minute zájezdů.

Na našich stránkách www.ABC-zajezdy.cz je zobrazen aktuální přehled last minute zájezdů s možností on-line rezervace.


Cestovní agentura Olympia Travel, s.r.o.
Obchodní dům Vichr
Kobližná 19, 602 00 Brno

Tel: 546 223 498, mobil: 773 444 525

 

 

 

Doporučené odkazy

 

 

O nás