Nápověda

Jak vyhledat a objednat nejlepší dovolenou?

 

Pomocí vyhledávací masky vyberte požadovaný zájezd (doporučujeme zadat co nejpřesnější kritéria výběru, včetně požadovaného termínu - v naší nabídce jsou více než 2 miliony termínů). Potom si v klidu prostudujte popis hotelu (naše stránky Vám umožňují zobrazit více popisů od různých pořadatelů - získáte tak co nejobjektivnější informace o daném hotelu) a prohlédněte fotogrfie. Bude-li Vám daný zájezd vyhovovat, klikněte na záložku "nezávazná objednávka" - tady nezapomeňte vyplnit své kontaktní údaje a zodpovědět jednoduchou kontrolní otazku.

ABC-zajezdy.cz Vám přináší jedinečnou možnost, jak snadno porovnat vybrané zájezdy - přehledně, jako zboží v e-shopu.
Pomocí schránky zájezdů (na pravém okraji každé stránky) můžete porovnat parametry zájezdů, které Vás zaujaly. Tlačítko pro přidání do schránky najdete v detailu každého zájezdu. Můžete si tak porovnat zájezdy od různých cestovních kanceláří. Tato novinka Vám umožní vybrat si dovolenou, která bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům.


Po odeslání nezávazné objednávky Vás během několika hodin budeme kontaktovat a vyřídíme s Vámi všechny náležitosti nutné pro závazné objednání zájezdu.
Budete-li mít nějaké dotazy, nebo bude-li Vaše objednávka spěchat, můžete nás samozřejmě kontaktovat také telefonicky na čísle 546 223 498.

Pokyny k odletu nebo odjezdu na dovolenou Vám zašleme cca 1 týden před začátkem dovolené na Váš e-mail.

Veškeré zájezdy prezentované na našich stránkách jsou pojištěny proti úpadku pořádající cestovní kanceláře.

 

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru Vaší letošní dovolené.

 

Nápověda