Dovolená se slevou first minute

 

Dovolená se slevou!

 

Dovolená u moře - léto 2018 first minute

Prodej zájezdů na letní sezónu 2018 byl zahájen a postupně se doplňují nové hotely. Ubytovací kapacity se pomalu zaplňují, oblíbené rychleji. Zbylé zájezdy si stále můžete zakoupit v režimu first minute se zajímavou slevou až 39% a nízkou zálohou - maximálních slev můžete využí ještě cca do konce roku.

Nenechte si uniknout výhodné slevy FIRST MINUTE na léto 2018.

V rámci first minute lze také využít nabídek dítě zdarma a dítě s výraznou slevou (například jen za cenu letenky),
počet těchto míst je velmi omezen (obvykle na 3-5 míst na každém letu) - doporučujeme včasnou rezervaci.

 

 

Zima 2019 first minute

 

Prodej zájezdů z katalogů LYŽOVÁNÍ 2019 a EXOTICKÁ DOVOLENÁ 2019 bude zahájen již v červnu 2018. Od léta můžete vybírat zájezdy se zajímavými slevami na zimní exotickou dovolenou a lyžování 2019.

 

 

 

Zbývající zájezdy na podzimní odlety jsou již v nabídce se slevou last minute.

 

 

Sleva za včasný nákup (first minute)
Co je to first minute? Tato sleva bývá poskytována na začátku prodeje zájezdů na danou sezónu, tj. na zimní zájezdy cca od srpna do září či října a na letní zájezdy cca od listopadu předešlého roku do cca března.

Sleva na poslední chvíli (last minute)
Last minute slev je možné využít těsně před odletem, kdy se doprodávají poslední volné kapacity. Last minute se začínají prodávat cca 1 měsís před odletem.
POZOR ale na novinku na českém trhu: ceny se nemusí pořád jen snižovat, ale může dojít i k jejich navýšení. Nově se Vám tak může stát, že pokud budete čekat na takzvaný "superlast", koupíte nakonec dovolenou i o několik tisíc dráž, než jste ji mohli pořídit například 3 týdny před odletem.
Pro nejlepší nákup tak už nestačí jen čekat, ale je třeba dlouhodoběji sledovat vývoj cen u dané destinace.

 

Při nákupu dovolené naším prostřednictvím máte možnost využít také všech věrnostních slev, na které máte u jednotlivých cestovních kanceláří nárok.

 

 

Dovolená se slevou. First minute 2018 i last minute zájezdy.