Okružní plavby

 
Okružní plavby po světových mořích - luxusní dovolená pro každého!!

Nabídka plaveb na luxusních lodích za skvělé ceny již od 3.790,-Kč.

Středozemní moře, Baltské moře, Atlantik, Karibik, Indický oceán, Tichý oceán, ...

Okružní plavby vybírejte zde: Okružní plavby .

Plavby s dopravou do přístavu, českým delegátem a následným programem v destinacích  na pevnině jsou ideální pro cestující, kteří mají rádi asistenci v mateřském jazyce a zajištěný program s výlety v ceně. V rámci plavby navštívíte už od jednoho týdne až pět zemí. Celá plavba je v luxusním plovoucím hotelu, který umožňuje trávit volný čas podle zájmu každého cestujícího. Sportovní činnosti od plavání v bazénech s mořskou vodou, využití skvěle zařízeného fittness, běžeckou dráhu, multifunkční sportovní hřiště pro kolektivní sporty i možnosti různých kurzů nebo i sport pod dozorem osobního trenéra uspokojí každého sportovního nadšence. Na lodi nemusíte zanedbávat svůj pravidelný trénink ani v tenise nebo minigolfu.
Wellness je dnes běžnou aktivitou ve většině hotelů a ani na luxusní plavbě nechybí. Vířivky, sauny a masáže si můžete dopřát, jak jste zvyklí.
Zábavou na lodi se rozumí i animační programy, které zahrnují třeba taneční lekce, cvičení, bingo nebo divadelní představení. Bavíte se rádi do pozdních nočních hodin? Zkuste kasíno, disko, poseďte v baru a poslouchejte příjemné klavírní melodie nebo prostě nakupujte v mnoha buticích.
V ceně jednotlivých zájezdů jsou vždy nejlevnější vnitřní kajuty. Kajuty s balkonem, s výhledem nebo prostornější apartmány jsou na dotaz. V restauracích je podávaná plná penze v několika restauracích., voda a některé nealkoholické nápoje čerpáte z nápojových automatů zdarma. Další nápoje jsou za příplatek, doporučujeme zvýhodněné nápojové balíčky a za příplatek all inclusive.
Plavbu můžete absolvovat i s dětmi. Zvýhodněná cena je pro děti až do 18 let.

 

Typy kajut

Co zahrnuje cena

 

Tipy na nejbližší plavby:

Plavby východním nebo západním Středomořím.

Plavby Karibikem

 

 

Okružní plavby. Plavby Středomořím, Karibikem i kolem Skandinávie