Dovolená pro seniory

Dovolená pro seniory 2018.                    

                                                                                  Zájezdy pro seniory

Zvýhodněné pobyty již od 55 let!!

Letecké zájezdy k moři, pro cestující nejen v seniorském věku, jsou rok od roku oblíbenější. K tradičním destinacím patří Kypr, Španělsko - Andalusie, Costa Brava, Mallorca, Itálie - Sicílie, Sardinie, Neapolský záliv, Kalábrie, Malta, Portugalsko i Madeira, Turecká riviéra a Kréta.

Hitem roku 2018 budou opět dvě španělské perly - Mar Menor a Menorca. O Mar Menor je takový zájem, že jsou nově přidané lety i v letních měsících a termíny na 11 dní v září a začátkem října.

Menorcu můžete procestovat nejen na klasických výletech, ale i aktivně na kole. Učaruje výletníkům hlavně krásnou přírodou.

Pro cestující z Moravy jsou nově lety z Brna a Ostravy do italské Kalábrie a na španělskou Malorku. V jarních měsících i na podzim jsou to vždy dva termíny.

 

Jihoitalská Kalábrie je v nabídce od jara 2015. Nádherné pobřeží, které Kalábrie dostala do vínku prostě musíte vidět.

 

Pro zájezdy na západní Sicílii, Andalusii, Mar Menor i Menorcu můžete využít k pražskému letu svoz ze severní i jižní Moravy.

Albánie novinka podzimu 2014
Podzim v Albánii je novou zajímavou variantou pro týdenní odpočinek u moře. Teplota v září 27 stupňů a v říjnu 25 umožní relaxovat nejen na výletech, ale i kopáním a lenošením na plážích.

Ubytování ve 4* hotelích, s polopenzí, u večeře i se skleničkou vína a vody vyhovuje našim turistům i dalších středomořských destinacích - italské Kalábrii, Sicíli, Sardinii, španělském Mar Menor, Mallorce, Menorce a Andalusii.
Vyzkoušejte zvýhodněné pobyty pro cestující od 55 let i jejich doprovod. Budete příjemně překvapeni.

 

-----------------

Široký výběr zájezdů z programu Senior 55+ dotovaného Evropskou unií.

Destinace: Mallorca, Kanárské ostrovy, Andalusie (jižní Španělsko), Mar Menor, Madeira, Sicílie, Kypr, a další. Od jara 2014 je v nabídce také Menorca a  Sardinie. Oba ostrovy si získají své příznivce krásnými plážemi, azurovým mořem i překrásnou přírodou. Na podrobnosti se informujte se v naší kanceláři.

Méně známá oblast Mar Menor, ve Španělsku, byla dosud pro české turisty cenově nedostižnou. Díky dotacím EU se cena již od 9.990,-.

 

Mar Menor je pro Čechy málo známé španělské „Mrtvé moře“. Koupání v pobřežní laguně s vysokou koncentrací minerálních látek je vyhledávané až do pozdního podzimu. Tato oblast je pro španělské lázeňské pobyty jedna z nejvyhledávanějších,  má příznivé účinky pro nemocnění dýchacích cest, kožní onemocnění, kloubní problémy i revma. S příznivými cenami na tuto sezonu očekáváme velký zájem.Těchto dotovaných zájezdů se mohou zůčastnit i osoby mladší. Seniorskou slevu lze využít pro celý pokoj, pokud alespoň jedna osoba v pokoji splňuje podmínky pro dotované zájezdy (věk nad 55 let).

 

 

Zájezdy pro seniory

 

 

 

 

 

 

 

Dovolená pro seniory 55+ jaro a podzim 2018