Lyžařské zájezdy 2019

Rychlý odkaz na vyhledávání Lyžařských zájezdů: Lyžování 2019 - vyhledávání

Nová nabídka lyžařských zájezdů na zimu 2019

Zimní pobyty v Rakousku vlastní dopravou i zkrácené pobyty autobusem. Lyžování v Itálii a Francii ve špičkových střediscích se stovkami kilometrů sjezdovek. Dále nabízíme lyžařské zájezdy do Švýcarska, Slovinska, Andorry a širokou nabídku ubytování na českých a slovenských horách. Možnost ubytování v levných apartmánech i v kvalitních hotelích s polopenzí.

Nabízíme také podzimní lyžování 2018 a jarní lyžování 2019 na rakouských ledovcích (říjen a listopad 2018
a duben a květen 2019).

 

LYŽOVÁNÍ 2019 - PRÁVĚ V PRODEJI !!!

 

Lyžařské zájezdy 2018

---

Přednostní prodej lyžování v rakouských Alpách zahájen!

Představujeme novou nabídku lyžařských zájezdů do Rakouska. Letos je opravdu z čeho vybírat!
Ať už preferujete top střediska s více než 200 kilometry skvěle upravených sjezdovek, ubytování přímo na sjezdovce, nebo menší střediska s atraktivními cenami skipasů, u nás najdete to nejlepší pro úžasnou dovolenou v rakouských Alpách.
V nabídce najdete také zkrácené pobyty, hotely s dětským klubem Ski Fun, zvýhodněné zájezdy pro skupiny nebo ubytovací kapacity s tolik žádanými rodinnými pokoji. Využít můžete také možnost podzimního lyžování na ledovcích.Proč se vyplatí vybírat dovolenou včas?

    First minute slevy až 17 %
    Široký výběr z nejžádanějších termínů a ubytovacích kapacit
    Speciální nabídky 4 za cenu 3, 7 za cenu 6 a 7 za cenu 5
    Záloha pouze 990 Kč


Nabídka je časově omezena.
Pokud si nevyberete z naší aktuální nabídky, můžete se těšit na další doplnění těchto zájezdů. Aktuálně pro Vás připravujeme také novou nabídku lyžování v italských, francouzských, švýcarských a slovinských lyžařských střediscích.

------

Vybírat si můžete on-line z neuvěřitelného počtu 163 skiareálů a více než 600 ubytovacích kapacit v Itálii, Rakousku, Francii a Švýcarsku již od bezkonkurenčních 13.890 Kč / 4 os. na týden pobytu ve 3* hotelu u sjezdovky s polopenzí a 4 skipasy v ceně!
V nabídce jsou i apartmány, studia a pokoje v oblíbených lyžařských střediscích od 1.990,-Kč/ týden.


U vybraných předvánočních a jarních lyžařských zájezdů nabízíme naši naprosto revoluční "GARANCI SNĚHU", kdy u vybraných kapacit mohou klienti zrušit zájezd bez stornopoplatků, pokud nebude v provozu minimálně 50 % délky sjezdových tratí daného střediska.


Rychlý odkaz na vyhledávání Lyžařských zájezdů: Lyžování 2019 - vyhledávání

 

 

Termíny jarních prázdnin v roce 2019

 

 

 

Lyžařské zájezdy 2019, Itálie, Francie, Rakousko